PASLAUGOS

 Daugelis iš mūsų esame labai užimti. Dirbame daug, kurdami geresnį gyvenimą sau ir savo artimiesiems.  Bet toks gyvenimo tempas reikalauja daug pastangų bei sutelkto dėmesio. Mums lieka vis mažiau laiko spręsti buities problemas, džiuginti savo artimuosius, o taip pat ir rūpintis savimi. Taigi, visus savo rūpesčius patikėkite mums !

Jei jums reikia...

  • nuvežti vaikus į mokyklą, treniruotę, namus;
  • sutvarkyti, suremontuoti, prižiūrėti namus ar juose esančius buitinius prietaisus, įrengimus;
  • pasirūpinti Jūsų artimaisiais arba jų kapais;
  • organizuoti Jums šventę ar poilsį;
  • spręsti Jūsų teisinius ar finansinius klausimus;
  • atlikti tai ką Jums reikia padaryti, bet tam Jūs neturite nei laiko nei noro;
  • taip pat galime būti ir Jūsų patikėtiniai ar verslo partneriai vystant Jūsų verslą.

 Visiems išvardintiems ir neišvardintiems Jūsų poreikiams įgyvendinti, kvieskite mūsų Asmeninius padėjėjus!


PASLAUGŲ ĮKAINIAI

 Mūsų klientai gali rinktis vienkartinį paslaugos būdą - 15eu val. arba specialius paslaugos paketus, kuriems taikomas atitinkamas valandų - kainos skirtumas, t.y. didesnis valandų kiekis - mažesnė valandos kaina. Tikime, kad pastovus kontaktas ir ryšys padeda labiausiai atskleisti mūsų teikiamos paslaugos naudą klientams, todėl maloniai kviečiame Jus susitikti nemokamai asmeninei kosultacijai, kad galėtumėme rasti abipuse nauda paremtą susitarimą.


Kreipkitės šiandien

 Jei manote, kad mūsų paslaugos Jums praverstų, tačiau nesate tikri kaip viskas veikia, norime priminti, kad esate ne vieni, mūsų klientai dažnai nežino nuo ko pradėti, tačiau dar nesutikome nei vieno kliento kuriam negalėjome padėti. Maloniai kviečiame nemokamai asmeninei konsultacijai, kad galėtumėme padėti Jums išsiaiškinti kaip galime pasitarnauti. Galiausiai jeigu nuspręstumėte, kad mūsų paslaugomis naudotis dar per anksti, jau būsite gavę keletą patarimų nuo ko pradėti. Ar yra ka prarasti? Kreipkitės - pažadame informatyvų ir malonų bendravimą.


Susisiekite

 

asmeninispadejejas@inbox.lt

 .