DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 Mūsų teikiamos paslaugos Lietuvoje dar naujovė, todėl natūralu, kad kyla įvairūs klausimai susiję su paslaugų kokybe bei kaina, patikimumu ir veikimo principu, taigi pateikiame dažniausiai uzduodamus klausimus:

  • Ar galiu pasitikėti savo padėjėju?

 Kiekvienas padejėjas yra oficialiai įregistruotas MB ,,Asmeninis padėjėjas'' darbuotojas, apdraustas ir įteisintas. Klientai prieš rinkdamiesi mūsų paslaugas turi galimybę asmeniškai susipažinti su padėjėju pasirinktu pagal atitinkamus poreikius. Šį procesą skatiname siekdami įgyvendinti mūsų kompanijos viziją - išvystyti pasitikėjimu ir kokybe grįstas paslaugas teikiamas klientams. Jauskitės nevaržomai - susipažinkite su padėjėju!

  • Kokios sąlygos būtinos prieš pradedant naudotis jūsų paslaugomis?

 Su kiekvienu nauju klientu pasirašome paslaugų teikimo sutartį, kurioje viename iš punktų aiškiai apibrėžiamos darbų kainos ir atsiskaitymo už paslaugas tvarka, bei mūsų ir Užsakovo įsipareigojimai dėl paslaugų kokybės, sutarties nutraukimo ir kt.

  • Jeigu nenoriu susitikti, ar įmanoma sutartį pasirašyti internetu?
 Taip, sutartį galime pasirašyti internetu – elektroniniu paštu. Teisės aktai nedraudžia sudaryti sutartį, pasirašant ir apsikeičiant skenuotais egzemplioriais ar kitokiais būdais (LR CK 6.192 str.).
asmeninispadejejas@inbox.lt

 .