Apie mus


 MB "Asmeninis padėjėjas", valdantis prekinį ženklą WhY, įkurta kelių bendraminčių, išanalizavus rinką bei įvertinus tokių paslaugų poreikį. Mūsų paslaugas vadina įvariai: asmeninis padėjėjas, asmeninis vadybininkas, gyvenimo būdo asistentas, konsjeržas ir pan. Tačiau kas apibūdina mus geriausiai - tai darbai kuriuos atliekame, tai tie kasdieniniai darbai kuriuos atlikdami dažnai jaučiame, kad praverstų papildomos ,,rankos'', tai galėtų būti Jūsų automobilio tech. apžiūros atlikimas už Jus, maisto produktų supirkimas ir jų sudėliojimas į Jūsų šaldytuvą, Jūsų šventės ar poilsio organizavimas ir t.t. 

  • Mūsų misija - jūsų gyvenimui suteikti kuo daugiau prasmingų akimirkų.
Mus supančio pasaulio tempai vis greitėja, žmonės aplink mus tampa vis labiau užimti ir neturintys laiko laisvalaikiui, dėl to labiausiai nukenčia tų žmonių šeimos ir artimieji. Norime jiems padėti, vėl suteikti gyvenimo džiaugsmą, išsprendžiant jų kasdienines problemas. Patikėkite savo rūpesčius mums.

  • Mūsų vizija - išvystyti pasitikėjimu ir kokybe grįstas paslaugas  teikiamas mūsų klientams.
www.asmeninispadejejas.lt verslo filosofija pagrįsta betarpišku bendravimu su klientu, paremtu kliento išskirtinumu, atsidavimu, ištikimybe, entuziazmu ir pasitikėjimu. Mes žiūrime į klientą kaip į savo šeimos narį, kuriam reikalinga mūsų pagalba.

Komanda:


      Eligijus Labanauskas

  • Aukštasis komunikacijos ir kūrybinių industrijų išsilavinimas.
  • 4 metai žiūrovų koordinatoriaus patirties Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.
,,Neseniai baigiau bakalauro studijas, tad turiu nemažai laiko, pamaniau, kad galiu padėti užsiėmusiems žmonėms įvykdyti įvairias kasdienines užduotis, juolab, kad turiu noro dirbti ir užsidirbti. Taip pat, esu vienas iš WhY idėjos įkūrėjų, tad tai labai motyvuoja dirbti atsakingai. Kas žino, gal ir man ateityje prireiks tokių paslaugų."
asmeninispadejejas@inbox.lt

 .